loading

خدمات لابیمن و نگهبانی

لابی من – شرکت پارسه برتر”ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری ساختمان”

خدمات لابیمن و نگهبانی

در آغاز ورود به ساختمان‌های لوکس با شخصی روبرو می‌شویم که مسئول لابی من است اما این شخص چه وظایفی دارد و نقش وی در سیانت از ساختمان چیست؟

در این مقاله از سایت پارسه برتر، بنا به حفظ آرامش، برای درک جایگاه لابی‌ من حرفه‌ای در یک برج لوکس نیازمند آشنایی با تعریف لابی‌ من هستیم و بر این اساس باید دانست وقتی سخن از خدمات نگهداری از برج‌ های لوکس – که علاوه بر کیفیت متفاوت ساخت‌ و ساز، ساکنان آن را افراد موفق و برگزیده جامعه از نظر علمی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تشکیل می‌دهند ، به میان می‌آید، این خدمات یک نقطه ابتدایی در ابتدای ورود به ساختمان دارد که لابی‌ من نامیده می‌شود.

نقش لابی‌ من در خدمات نگهداری از برج‌های لوکس آن چنان حائز اهمیت است که این خدمات بدون لابی‌ من حرفه‌ای قابل‌تصور نیست اما سوال اینجاست که لابی‌من حرفه‌ای باید واجد چه ویژگی‌های سنی، شخصیتی و مهارتی باشد؟

در این متن کارشناسان شرکت تداوم آرامش، نخستین شرکت ارائه‌دهنده خدمات یکپارچه نگهداری از برج‌های لوکس در کشور، با تکیه‌ بر تخصص و تجربه موفق خود در خدمت‌ رسانی و نگهداری از ده‌ها برج لوکس در منطقه یک تهران، نقش و جایگاه لابی من در خدمات نگهداری از ساختمان را تبیین کرده و ویژگی‌های لازم برای تصدی این شغل را برشمرده‌اند.

خدمات لابیمن و نگهبانیوظیفه لابی من ساختمان

1- شامل آراستگی  ظاهری و پوشیدن لباس فرم مرتب و تمیز ، ضروری است
2- در هنگام تغییر شیفت ، اطلاعات کامل را به شیفت بعدی منتقل نمایید و تا حضور نفر شیفت بعد ، از ترک محل خودداری گردد.
3- حضور به  موقع هنگام تغییر و تحویل شیفت از اصول اولیه بوده و لازم است کاملاً رعایت شود .
4-آراستگی و نظافت کامل لابی علی خصوص میز آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است . از قرار دادن وسایل اضافی در کشو و داخل میز لابی من خودداری شود

5- از تردد و توقف سایر پرسنل و حتی ساکنین در پشت میز لابی جلوگیری گردد.
6-حتی الامکان از ترک لابی خودداری نموده و در صورت اضطرار لازم است یکی از پرسنل آگاه  جایگزین گردد

7- ورود و خروج  افراد غیر ساکن از لابی ، پارکینگ و ….. با دقت  کنترل گردد، وکنترل نقاط مختلف ساختمان و اطراف آن توسط دوربین ها دائماً انجام شود ..
8- ثبت ورود و خروج پرسنل ساختمان (مدیر عامل ، تاسیساتی ها، نظافت چی ها ، باغبان ، سرویس کاران آسانسور و ….) و افراد دیگر مانند ماموران آب و برق و گاز و مخابرات و…. بدقت انجام پذیرد.
9- گزارش وقایع مهم و خرابی های احتمالی ساختمان ثبت و در هر شیفت به مدیر عامل ارائه گردد.
10- در هنگام مواجهه با ساکنین رعایت احترام و شأن آنان با دقت صورت پذیرد . از مداخله در امور شخصی و خانوادگی آنان پرهیز شود.
11- در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی برای ساکنین که امکان رفع آن توسط لابی من وجود داشته باشد مسئولانه نسبت به پیگیری تا رفع آن اقدام نمایید.
12- هماهنگی با ساکنین هنگام ورود میهمانان لازم و ضروری است در عین حال نحوه هماهنگی و راهنمایی آنان گرم صمیمی و در شأن مجتمع و ساکنین صورت گیرد.
حضور فعال لابی من تضمین کننده آرامش ، آسایش و امنیت ساکنین  ساختمان یا مجتمع است .

 

موسسه خدماتی نظافتی پارسه برتر خدمات لابیمن نگهبانی سرایداری پارکبانی و نگهداری پارسه برتر با ما در ارتباط باشید و از چهار شعبه ما در تهران به نزدیکترین شعبه تماس بگیرید. ☎️☎️☎️☎️☎️ شعبه شمال: 22623840-22624173 22781520-22781575 22760989-22679703 شعبه غرب: 44282339-44282319 شعبه مرکز: 33133429-66830412 شعبه شرق: 33681248-33681281 📞📞📞📞📞📞📞 مدیریت: 09126720060 هماهنگی خانم گنجی: 0912934094۱

خدمات لابیمن و نگهبانی

انواع خدمات لابیمن و نگهبانی :

خدمات لابیمن و نگهبانی و مراقبت فیزیکی از ساختمان و کنترل عبور و مرور . از وظایف اصلی نگبان است.

کنترل ورود خروج افراد و نظارت بر تردد خودروها و وسایط نقلیه، ضمن در اختیارداشتن مشخصات کلیه وسایط مذکور و شماره تماس و شماره واحد ساکنین خودروها.

ایجاد نظم عمومی در محوطه با رعایت احترام ساکنین.

در صورت ایجاد سروصدای غیرعادی در محیط مجتمع با آنان برخورد و افراد را پراکنده نماید.

جلوگیری از ورود کلیه افراد مشکوک و چک کردن ورود و خروج افراد به داخل مجتمع و همچنین جلوگیری از ورود اتومبیل های افراد غیر ساکن در مجتمع.

نگهبان شیفت شب موظف است در ساعات شیفت خود حداقل 4 الی 5 مرتبه به قسمتهای مختلف ساختمان (حیاط پشت ساختمان، پارکینگ زیرزمین و پارکینگ همکف) گشت زنی نماید و در صورت مشاهده موارد مشکوک و ضروری با مدیریت مجتمع هماهنگی نماید.

نظافت داخل اتاق نگهبانی بر عهده نگهبان می باشد و در هنگام جابجایی شیفت نگهبانی، نگهبان جدید اتاق نگهبانی را باید نظافت شده تحویل بگیرد.

حفظ و نگهداری اموال داخل اتاق نگهبانی به عهد خود نگهبان بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل باید پاسخگو باشد.

با توجه به اینکه شیفتهای نگهبانی مجتمع به صورت 8 ساعته و گردشی می باشد هر گونه استراحت و خوابیدن و … اکیداً ممنوع می باشد.

بازدید دوره ای و کنترل وضعیت لامپ های محوطه و لابی بلوک ها و پارکینگ ها و همچنین نگهداری از کلیه کلیدهای پشت بام ها و محفظه های آب و برق و هماهنگی بمنظور همراهی با متقاضیان تردد به پشت بام .

شرکت آس با معرفی و مدیریت نیروهای لابی من و حفاظتی خود که مجهز به لوازم حفاظتی و دوره دیده این زمینه هستند سعی دارد امنیت و آرامش را برای ساکنان ساختمان ها به ارمغان آورده و خیال مدیریت ساختمان را در این خصوص آسوده و راحت کند.

021-72059