loading

خدمات نظافتی محل کار

نظافت دفتر کار در سراسر تهران با نیروی مجرب

نظافت محل کار

 

نظافت و پاکیزگی یکی از مسائلی هس که درهمه جوامع بشری مطرح است و در گذشته نیز مطرح بوده و در آینده هم مطرح خواهد بود.نظافت یعنی پاک شدن از هر گونه آلوده گی ها و نظافت یعنی هر چیزی که به بدن و روح انسان ضرر می رساند دوری جستن.

 

 

بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه ها از استخدام نیروی تمام وقت برای کارهای نظافتی استقبال نمی‌کنند و برای نظافت دفتر کار خود نیروی پاره وقت به صورت چند روز در میان می‌گیرند.

شرکت پارسه برتز آماده عقد قرارداد برای نظافت دفتر کار شما در روزهای مورد نظرتان می باشد.

با عقد قرارداد با شرکت پارسه برتز دیگر نگرانی نظافت دفتر کارتان را نخواهید داشت. برای داشتن دفتر کاری که همیشه تمیز و پاکیزه باشد همین حالا با یکی از شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

 

خدمات نظافتی محل کار

نظافت محل کار باعث می شود کارکنان از بهره وری بیشتری برخوردار شوند. کارکنان با ورود به محل کار تمیز، انگیزه بیشتری برای فعالیت دارند بنابر این یک محیط کار پاکیزه می تواند راندمان کاری شرکت را نیز افزایش دهد. علاوه بر آن مراجعین و مشتری ها از روی چیدمان، دکوراسیون و وضعیت ظاهری یک دیدگاه نسبی در مورد کسب و کار شرکت پیدا می کنند. بدون تردید کثیفی و آشغال وجهه کاری شرکت را بسیار پایین می آورد. همین موضوع موجب شده تا صاحبان کسب و کارها از نظافتچی های کاربلد و زبده برای تمیز کردن اتاق ها و فضای عمومی استفاده کنند.

انواع خدمات نظافت منزل :

نظافت محل کار مانند: شرکت، ادارات، موسسات، مجتمع های تجاری و اداری، مطب ها، لابی برج ها،

باشگاه های ورزشی و فرهنگی با کادر مجرب و دوره دیده آقا و خانم بصورت روزانه یا دائم می باشد.

برای درخواست نیروی کار و نظافتچی برای دفتر کار خود از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید. 
ما با شرکت های و دفاتر بسیاری همکاری می‌کنیم و برای همکاری بلند مدت می‌توانیم قراردادهای چند ماهه و یکساله عقد کنیم.
021-72059