loading

خدمات کفسابی ساختمان و سنگسابی

خدمات کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی یکی دیگر از خدمات با مراجعه بیشتر مجموعه پارسه برتر است. پس از اتمام ساخت ساختمان، احتمال اینکه مواد مختلفی بر روی دیوار و کف آن ریخته شده باشد وجود دارد و برای تمیز کردن و جداکردن آنها نیاز به مهارت خاصی است که توسط شرکت‌های کفسابی انجام می‌شود .

خدمات کفسابی با استفاده از به روزترین متدها و دستگاه‌های تولید شده ارائه می‌گردد. استفاده از این خدمات زیبایی و جلوه خاصی را به بنا تازه تاسیس می دهد و همین امر به بازاریابی اجاره و فروش واحدهای ساختمان کمک بسزایی را خواهد کرد. همچنین کفسابی باعث طول عمر سنگ شما می‌شود.

 کفسابی سنگ

شاید شما هم تاکنون ساختمان‌هایی را دیده باشید که با گذشت مدتی از زمان ساخت آنها، در ناحیه سنگ‌های کف، دجار ترک، پوسیدگی رویه یا ناهمواری و سوراخ‌هایی شده‌اند که نمای آنها را کاملاً فرسوده و نازیبا کرده است.

تا چند سال پیش از این، چاره مناسبی برای این کار وجود نداشت. اما به مدد پیدایش فن‌آوری کفسابی و تجهیزات ویژه آن، امروزه چنین مشکلی به‌راحتی رفع می‌شود. با چند نوبت ساب‌زدن سنگ‌ها با لقمه الماسی، تمام حفره‌ها و ترک‌ها از سطح سنگ حذف شده و نمای آن مانند روز اول نونوار وتازه می‌شود.

کفسابی، سنگ‌سابی، ساب سنگ و اسامی دیگری که به این کار اطلاق می‌شود شامل عملیات لایه‌برداری از سنگ‌های کف ساختمان است. این کار با کمک تجهیزات و دستگاه‌هایی انجام می‌شود که ویژه این کار ساخته شده‌اند. کفسابی یا ساب زدن سنگ از جمله خدمات ساختمان می باشد که به هنگام کدر یا خش دارشدن سنگ استفاده می شود. کفسابی به معنای سابیدن و جلا دادن سنگ توسط دستگاه های مخصوص می باشد. در هر مرحله از کفسابی حدود 1 تا 5 میلیمتر از سنگ لایه برداری می شود و این عمل تا زمانی انجام می شود که ظاهر سنگ ها عاری از هرگونه پستی بلندی باشد و سطحی براق و آینه ای شود و اگر جسمی سخت مثل چسب و مصالح ساختمانی یا رنگ روی سنگ ریخته شود با خدمات کفسابی این کثیفی ها برداشته می شود.

خدمات نماشویی در تهران

شرکت نماشویی ساختمان

….

021-72059