loading

خدمات خشکشویی تشک خوشخواب

خدمات خشکشویی تشک خوشخواب

شاید بسیاری از مردم به خاطر آشنا نبودن با نحوه شستشوی تشک خوشخواب قید شستن و نظافت آن را بزنند و فقط به شستن ملحفه و روکش آن بسنده کنند. تشک ها طبی یا فنری تختخواب با جذب سلول های پوست مرده، عرق، لکه ها و گرد و غبار با وجود داشتن ملحفه هر 6 ماه یکبار نیاز به شستشو دارند و در فرایند شستشوی تشک چون تماس طولانی مدتی با پوست بدن دارد باید وسواس ویژه ای به خرج داد. همانطور که مشخص است شستشوی دستی کار بسیار سختی می باشد و نتیجه کار هم مطلوب نخواهد بود ، به همین دلیل ما استفاده از خدمات شستشوی تشک خوشخواب پارسه برتر را پیشنهاد می کنیم. گروه تخصصی  پارسه برتر دارای دستگاه های شستشوی تشک خوشخواب مدرن بوده و به همین دلیل تشک های شما بعد از شستشو بوی بدی نمیگیرد و همچنین رنگدهی نداشته و مانند روز اول خواهد شد.

 

شستشوی تشک خوشخواب در منزل

امروزه استفاده از تشک خوشخواب و طبی در میان اقشار مختلف جامعه رواج یافته و حفظ پاکیزگی، سلامت و دوام آن دغدغه همیشگی افراد بوده است. به صرفه ترین روش جهت تمیز و نو کردن تشک های خوشخواب، خشكشويي تشك تخت در منزل است. ما برای شما عزیزان بهترین خدمات را در شستشوی خوشخواب در منزل فراهم خواهیم کرد تا نتیجه کار به صورت مطلوب باشد و در نهایت رضایت مشتری به صورت کامل جلب شود.

دلایل استفاده از خدمات شستشوی تشک خوشخواب در منزل به شرح زیر است:

  • جهت از بین بردن باکتر های ناسالم
  • بمنظور جلو گیری از حساسیت های متداول که از گردوغبار، آفات، آکنه ها،  شوره موجود در سطح تشک
  • رفع بوهایی که در تشک شما جذب می شود
  •  جلوی گیری از رشد میکروب ها
  • جهت جلوگیری از چرک مرده نشدن و نفوذ نکردن لکه و گردو غبار به داخل بافت تشک

خدمات خشکشویی تشک در تهران

شستشوی تشک تخت شما به دلیل خارج شدن رطوبت و تبخیر عرق بدن و همچنین اگر حیوانات خانگی دارید و یا دارای بچه های خردسال هستید بسیار ضروری است چراکه ممکن است تشک شما دارای کثیفی ها و لکه هایی باشد که حتی نمیدانید وجود دارند. شرکت پارسه برتر یکی از بهترین مراکز شناخته شده در سراسر تهران است که در زمینه شستشوی تشک خوشخواب با ارائه بهترین سرویس شستشوی تشک خوشخواب فعالیت میکند.  ما به کمک دستگاه های مکنده و بخارشوی قوی لکه های سطحی یا عمیق را از تشک پاک میکنیم و تشکی پاکیزه و خوش بو برای خواب راحت شما آماده خواهیم کرد.

پیشنهاد ما به شما این است که حد اقل یک بار در سال ودر صورت کثیف شدن زود تر از موئد ۲ بار در سال اقدام به شستن تشک تخت هایتان کنید. همچنین برای افرادی که دارای آلرژی و حساسیت های پوستی و تنفسی هستند دو بار در سال و تمیز کردن دوره ای پیشنهاد میکنیمپیشنهاد ما به شما این است که حد اقل یک بار در سال ودر صورت کثیف شدن زود تر از موئد ۲ بار در سال اقدام به شستن تشک تخت هایتان کنید پیشنهاد ما به شما این است که حد اقل یک بار در سال ودر صورت کثیف شدن زود تر از موئد ۲ بار در سال اقدام به شستن تشک تخت هایتان کنید و برای افرادی که دارای آلرژی و حساسیت های پوستی و تنفسی هستند دو بار در سال و تمیز کردن دوره ای پیشنهاد میکنیم. ساکنین تهران میتوانند از خدمات ما یعنی لکه گیری و شستشوی تشک خوشخواب در تهران استفاده کنند.

021-72059