loading

نظافت منزل و محل زندگی با ارائه خدمات کاملا منحصر به فرد با پارسه برتر

نظافت منزل

خدمات نظافتی منازل:

نظافت منزل و محل زندگی از دیرباز مورد توجه بوده است و در همین راستا برای تمیزی و نظافت هرچه بیشتر خانه و محیط اطراف خود تلاش می‌کنیم.  همه‌ی ما علاقه مند این هستیم که خانه‌هایمان همیشه و در همه حال تمیز و مرتب باشد و تمامی اسباب‌اثاثیه در جای خود قرار داشته باشند، هیچ‌کس یک‌خانه به‌هم‌ریخته را نمی پسندد؛ اما مگر می‌شود خانه همیشه تمیز بماند؟ حتی خانه‌هایی که کمترین رفت ‌و آمد را دارند و نظافت روزانه در آن‌ها انجام می‌شود نیز مورد هجوم گرد و غبار قرار می‌گیرند. به همین خاطر باید هر چند وقت یک‌بار به گردگیری و نظافت خانه بپردازیم.

نظافت منزل یکی از کارهایست که اکثر افراد با انجام آن مشکل دارند و به دلیل سختی و زمان بر بودن آن حاضر نیستند آن را انجام دهند. در این مواقع بهترین انتخابی که فرد می ‌تواند برگزیند استفاده از یک نظافتچی معتبر و کاردرست است تا در کمترین زمان ممکن بتواند کار نظافت را به خوبی انجام دهد. با اینکه نظافت منزل کار روزانه و هفتگی خانم های خانه دار و در بسیاری موارد شامل کمک های آقایان به همسران و فرزندان است، اما امروزه به ویژه در شهر های بزرگ که خانم و آقا و اعضای خانواده شاغل هستند، این کار را نظافتچی ها وکارگرهای شرکت خدماتی انجام می دهند.

چرا باید نظافت کرد ؟

 • جذاب و زیبا نگه داشتن یک محیط و دورکردن هر نوع گرد و خاک، کثیفی و آشغال از محیط زندگی و کار، رضایت مردم را جلب می کند.
 • ما با احترام گذاشتن به قوانین بهداشتی، جان خود و اطرافیانمان را به خطر نمی اندازیم.
 • مکان هایی که به نظافت و بهداشت آنها اهمیت داده می شود عمر مفید طولانی خواهند داشت.
 • باکتری ها در مکان های نم دار، ولرم، کثیف و محیط های غیر بهداشتی را دوست دارند وبه سرعت تکثیر می شوند.
 • یکی از شرایط نظافت بهداشتی جمع آوری مواد، آشغال ها و گرد و خاک و غیره ریخته شده در محیط است.
 • برای میکروب زدایی و ضدعفونی کردن یک محیط، نظافت بهداشتی اهمیت ویژه دارد. اگر محیط به اندازه کافی تمیز نباشد محل مناسبی برای رشد باکتری ها می شود و بعضی باکتری ها زندگی انسان را مختل می کنند و در نتیجه بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا می کند و حتی سبب مرگ انسان می شود. اگر نظافت محیط ها طبق دستورالعمل بهداشتی انجام نشود با خطرات زیادی رو به رو می شویم.

چرا نظافت منزل را به نیروهای متخصص بسپاریم؟

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که برای انجام یک نظافت ساده در منزل ساعت‌ها مشغول شده‌اید ولی در نهایت خانه آن‌طور که دل خواهتان بوده تمیز نشده باشد. شاید هم به دلیل مشغله‌ کاری نتوانسته‌اید آن‌طور که باید خانه را نظافت کنید. در این مواقع بهترین پیشنهاد این است که کار را به متخصصان نظافت منازل بسپرید؛ چراکه ا این افراد به دلیل تخصص و مهارت خود، در مدت‌زمان کمتر بازدهی بالاتری را خواهند داشت و کارهای نظافتی منزل را سریع‌تر انجام می دهند.

هر فردی برای اینکه کارهایش به شیوه درست و بهتری انجام شود از متخصص‌ها کمک می‌گیرد. شما نیز می‌توانید با کمک گرفتن از متخصص‌های نظافتی، کارهای خانه را به شکل بهتری پیش ببرید و وقت خود را برای کارهایی مانند تفریح، فیلم دیدن، کتاب خواندن، سرگرمی، همراه با خانواده صرف کنید. ‌ نظافت منزل در زمره کارهای خدماتی خانه است و نیاز به تجربه و تخصص‌های بسیاری دارد. چرا که فردی غیر متخصص وقتی اقدام به این کار می‌کند، هیچ‌گاه نمی‌تواند مانند فردی که هر روز با این حرفه سروکار دارد، به امر نظافت و پاکیزگی منزل بپردازد.

از سویی دیگر نظافت خانه کاری زمان‌بر است که با توجه به شاغل بودن اغلب زنان و مردان و یا فعالیت‌های دیگری که در آنها حضور می‌یابند، مخصوصا در شهرهای بزرگی چون تهران، نیاز به شرکت های نظافت منزل احساس می‌شود.

مراقبت از منزل و جلوگیری از آسیب رسیدن به منزل و اسباب منزل نیز در افزایش هر چه بیشتر رزرو نظافتچی منزل تاثیر داشته است، چرا که نیروهای متخصص نظافت در شرکت های معتبر به صورت کامل مواد شوینده و پاک کننده و نیز روش‌های اصولی را می‌شناسند و از آسیب رسیدن به منزل و وسایل منزل را در هنگام نظافت منزل جلوگیری می‌کنند.

اگر قصد دارید برای نظافت منزل خود از نیروهای خدماتی استفاده کنید بهتر است ابتدا با وظایف اصلی یک نظافتچی وظیفه شناس آشنا شوید. شناخت این وظایف میتواند تا حد زیادی از بروز مشاجرات و سوء تفاهم های احتمالی بین کارفرما و نیروی خدماتی جلوگیری نماید.

چه وظايفی برعهده ی کارگر نظافت منزل است؟

 • تميز نمودن فضای داخلی کمدها و مرتب کردن آن: از وظايف کارگر نظافت منزل اعزامی از سوی شرکت های خدماتی نظافتی، تميز نمودن فضای بيرونی و داخلی کمدها در منازل می باشد. همچنين، مرتب کردن وسايل داخل کمد جزء وظايف اين افراد به شمار می رود.
 • آشپزی و پخت و پز: آشپزی و پخت و پز نيز از جمله خدمات مورد انتظار نيروهای خدماتی اعزامی از سوی شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافت اسنظافت منزلت.
 • تميز کردن لوسترها: کارگر نظافت منزل می بايست قادر باشد انواع لوستر را به طور حرفه ای تميز نمايد.
 • جرم گيری سراميک و کاشی: از ديگر مراحل در حوزه خدمات نظافت منزل، جرم گيری و تميز نمودن کاشی ها و سراميک های موجود در قسمت های مختلف منزل می باشد. بدين منظور، کارگر می بايست با انواع جرمگير موجود در بازار و ميزان کارايی هر يک از آنها آشنایی داشته باشد.
 • شستشو و نظافت سرويس های بهداشتی: از ارائه خدمات نظافت منزل، تمیز نمودن سرويس های بهداشتی از اهميت ويژه ای برخوردار می باشد.
 • تميز نمودن درب و پنجره ها: تميز نمودن درب ها و پنجره های منازل مسکونی از قسمت های مهم نظافت منزل محسوب می گردد.
 • شستشو و تميز نمودن ديوارهای منزل: تسلط بر چگونگی شستشو و تميز نمودن انواع ديوارهای متداول در منازل.
 • مرتب نمودن وسايل در هم و به هم ريخته: در بسياری از منازل، فضای داخلی خانه آشفته بوده و وسايل منازل به صورت پراکنده و در هم ريخته می باشند. در چنين شرايطی کارگر می بايست قادر به سازمان دهی اين وسايل باشد.
 • گردگيری وسايل و اثاثيه منزل: از دیگر وظايف اصلی کارگر می توان به گردگيری وسايل منزل اشاره نمود. اين گردگيری شامل تمامی اشياء منزل از کوچک تا بزرگ می گردد.


در ادامه وظایف کارگر خدماتی میتوان موارد زیر را نیز نام برد: 

 • تميز نمودن ديوارهای آشپزخانه: ديوارهای آشپزخانه عمدتا دارای لکه های چربی می باشد. کارگر نظافت منزل می بايست اين لکه ها را در حین نظافت منزل مورد توجه قرار دهد.
 • تميز نمودن کابينت های آشپزخانه: از ديگر مراحل نظافت منزل، تميز نمودن کابينت های آشپزخانه می باشد.
 • شستن ظروف: نيروی خدماتی اعزامی از سوی موسسه ارائه دهنده خدمات نظافت می بايست ظروف کثيف را در منزل کارفرمای خود به موقع شستشو نمايد.
 • تميز نمودن فضای داخلی يخچال و فريزر: کارگر نظافت منزل می بايست فضای داخلی يخچال و فريزر را تميز نمايد.
 • تميز نمودن مبلمان: از جمله مراحل نظافت منزل، تميز نمودن مبلمان منزل و مبل شویی می باشد.
 • اتو کردن لباس ها: از ديگر وظايف نيروی خدماتی اعزامی، اتو کردن لباس ها در منزل کارفرما می باشد.
 • نگهداری از فرزندان: نگهداری از فرزندان نيز در بسياری از مواقع به عهده نيروی خدماتی گذاشته می شود.
 • شستشوی پرده ها: تسلط بر چگونگی شستشوی انواع پرده در منازل مسکونی از ديگر وظايف کارگر نظافت منزل می باشد.
 • شستشوی فرش ها و پادری ها: شستشوی فرش ها و پادری ها از ديگر سرويس های مورد تقاضای مشتريان می باشد. شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافت می بايست پرسنل نظافتی خود را در اين زمينه به خوبی آموزش دهند.
 • نظافت نمای بيرونی منزل: نظافت منزل صرفا محدود به نظافت فضای داخلی منزل نمی گردد. بلکه فضای بيرونی منزل نيز می بايست مورد نظافت قرار گيرد.
 • نظافت راه پله: نظافت راه پله از ديگر وظايف کارگر نظافت منزل می باشد.

 

پارسه برتر

در اکثر مواقع پیدا کردن یک نظافتچی مورد اطمینان کاری سخت به نظر می‌رسد. شما باید به نظافتچی منزل خود اعتماد داشته باشید. بنابراین با اطمینان به آنها می توانید نظافت خانه خود را به دست آن ها بسپارید. و اگر می خواهید درخواست نظافتچی منزل داشته باشید، حق دارید انتظار داشته باشید که به خانه ای تمیز دست یابید. برای همین پیشنهاد می‌شود از شرکت‌های نظافتی برای این کار استفاده شود. شرکت پارسه برتر یکی از شرکت‌هایی است که خدمات نظافت منزل در تهران را با حداکثر کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می کند.

شرکت خدماتی پارسه برتر به شماره ثبت ۴۴۳۳۴۲ با بیش از یک دهه فعالیت در شهر تهران و حومه یکی از معتبرترین موسسات خدماتی می‌باشد که با کادر دوره دیده و حرفه ایی خود مشغول به سرویس دهی به همشریان عزیز تهرانی می‌باشد. کارگران نظافتی پارسه برتر دوره های نظافت عمومی را گذرانده اند و کار نظافت را به صورت کاملا تخصصی ادامه می‌دهند. تضمین های مورد نیاز از کارگران نظافت منزل دریافت شده است و با خیالی آسوده می‌توانید کارهای نظافتی منزل را به آنها بسپارید.

دسته‌بندی نشده

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

021-72059