loading

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان به فرآیندی گفته میشود که طی آن هرگونه جرم ، کثیفی، لکه، آلاینده از نمای ساختمان پاک میشود این آلاینده‌ها  به وسیله مواد، روش‌ها‌، تکنیک‌ها و دستگاه‌های مخصوص از بین میرورد. نماشویی ساختمان کاری تخصصی است و باید توسط افراد مجرب انجام گیرد.

نماشویی تنها مختص ساختمان‌های کهنه نیست گاها دیده شده نمای ساختمان‌هایی‌ که تازه سازهستند عمدتا از پنجره ساخته شده اند. یا موادی که در ساخت بنا مورد استفاده قرار میگیرد روی بنا چسبیده است.  این بناها قبل از تحویل باید شسته شوند. نماشویی به از بین بردن متریال اضافی کمک میکند. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نماشویی کار شست و شو و تمیز کردن نماهای تازه ساز را نیز انجام میدهند.

نماشویی با طناب : امروزه با وجود آلاینده های موجود در هوا، گرد و غبار و هم چنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدنشان به مرور زمان، لزوم شست و شوی دوره ای نمای ساختمان ها احساس می گردد. از سوی دیگر تمیز کردن پنجره های ساختمان های تجاری در سراسر دنیا یک کار به نسبت سختی است. در این مواقع ساختمان ها نیاز دارند توسط متخصصین حرفه ای و مجرب رسیدگی شوند. نماشویی به مجموعه روش های شستشو و نظافتی انواع سطوح عمودی ساختمان که متشکل از متریال های گوناگون و اشکال مختلف است گفته می شود.

نماشویی با طناب

به شست و شوی نمای ساختمان به وسیله راپل یا طناب را نماشویی راپل میگویند. قبل از هر چیزی این نوع نماشویی دسترسی را کارگر را برای تمیزکردن تمام قسمت های بنا امکان پذیر میکند. نماشویی با طناب راه حل جدید ولی موثری برای تمیزکردن ساختمان هایی که نمای شیشه ای دارند به حساب میآید. نماشویی با طناب راپل نیازمند توانایی و مهارت خاصی می باشد و نحوه گره زدن، پایین آمدن از ساختمان و همچنین شست و شوی نما را باید به متخصصین سپنتامهر بسپارید. نماشویی با طناب عبارت است از مولفه هایی نظیر افزایش سطح دسترسی به نما، سرعت بخشیدن به پروسه شستشو و کاهش هزینه های اضافی. در استفاده از راپل جهت تمیز کردن پنجره ها بسیار کاربردی است. این تکنیک جدید در نماشویی ساختمان  فقط مختص افراد بسیار ماهر و باتجربه است که آموزش دیده اند و می دانند برای ایمن ماندن و انجام کار موثر باید چه اقداماتی انجام دهند. در نماشویی با راپل هدف تمیزکردن بنا و ایمنی تیم  و هم افراد عمومی است.

با ورود راپل، صنعت نماشویی دچار تحولی بزرگ گردید که همه روزه بر اهمیت و جنبه های آن افزوده می گردد. نماشویی علاوه بر ایجاد نمای زیبا ظاهری برای ساختمان، لایه اسیدی و آلودگی ها را از روی نمای ساختمان می زداید و باعث می شود که نمای ساختمان بیش از اندازه دچار آسیب نشود.

نماشویی با طناب چگونه انجام می شود؟

در نماشویی ساختمان با طناب بمنظور حفظ امنیت از دو ست طناب استفاده می گردد که این طناب ها دارای نقطه اتصال جداگانه برای خط سواری و خط ایمنی می باشند. خط سواری طنابی است تمام وزن شما را نگه می دارد. بسیاری از متخصصان پیشرفته در زمینه نماشویی در واقع طناب ها را دو برابر کرده و با هم گره می زنند. مطمئناً شما می توانید این کار را با تعداد زیادی طناب اضافی در مقابل آنچه برای رسیدن به زمین نیاز دارید، انجام دهید.

در اکثر ساختمان ها قسمت تهویه هوا بر روی پشت بام ها تعبیه شده است و این متداول ترین مکان جهت گره زدن طناب ها است. یافتن ناحیه مناسب برای نماشویی ساختمان ممکن است دشوار باشد، اما باید زمان زیادی صرف شود تا زندگی شما به خطر نیافتد. در همین راستا متخصصین ما اطمینان حاصل می کنند که طناب به بهترین شکل ممکن ایمن باشد.

تمیز کردن پنجره با استفاده از طناب، روشی برای تمیز کردن پنجره ها است. از متد طناب راپل برای رسیدن به بلندترین پنجره های ساختمان استفاده می شود.

روش های شست شوی نمای ساختمان

 • روش اول: در این روش، شست و شو به کمک آب انجام می شود. در این روش آب با استفاده از دستگاه به بنا پاشیده میشود این کار ابتدا فشار آب کم است و کم به فشار آب زیاد میشود. خوبی این روش این است که فشار آب با توجه به نوع مصالح تنظیم میشود مثلا میتوان درمصالح  سخت تر فشار آب را بیشتر کرد. مواد شیمایی که برای تمیزی و ایجاد درخشندگی نماشویی استفاده میشود به آب اضافه میشود ( این روش جرم و آلودگی سطحی نمای ساختمان زدوده و با استفاده از آب، نمای ساختمان زیبایی خود را به دست خواهد آورد.)
 • روش دوم: در این روش، از آب و سیلیس جهت شستن نمای ساختمان استفاده می شود. این روش یک روش لایه برداری است و برای مواردی که جرم و آلاینده ها بسیار مقاوم باشند به کار برده میشود. سندبلاست نمای ساختمان یک نمونه از آن است.( این روش نسبت به روش اول قوی تر بوده و لکه ها و جرم های سختی که در نمای ساختمان تثبیت شده اند را پاک میکند.)
 • روش سوم: این روش برای از بین بردن ماسه و تمیزی گرانیت و برخی سنگ ها بوده و در آن از اسید استفاده می شود. که در اصطلاح به آن اسیدشویی می گویند. البته این روش به دلیل استفاده از اسید اندکی حساس بوده و می بایست حتما توسط نیروی متخصص و ماهر انجام گیرد. از این روش به ندرت استفاده میشود

روش خیساندن نیز روش دیگری است که غیرتهاجمی ترین روش به شمار میرود.

 خدمات بعد از نماشویی با طناب

 نماشویی با طناب و مواد نانو

ما برای ماندگاری تمیزی ساختمان بعد از نماشویی بوسیله طناب اقدام به نماشویی با نانو می کنیم. در واقع به علت ضد آب و ضد جرم بودن نانو، از لک شدن و آلودگی نما جلوگیری می شود. نانو تحولی وسیعی در نماشویی بوسیله طناب را بوجود آورد.

رنگ و کنیتکس نما بعد از نماشویی با طناب

رنگ و کنیتکس، نما را بسیار تغییر می دهد. برای این کار بهتر است قبل از شروع، نماشویی با طناب اعمال شود. با این کار ابتدا گردو غبار و جرم ها از نما پاک خواهند شد و رنگ به خوبی روی نما می نشیند.

رزین کاری بعد از نماشویی با طناب

برای رزین کاری نیز بهتر است از قبل نماشویی با طناب انجام شود. با رزین رنگ پریدگی مصالح برطرف خواهد شد و نما ظاهر زیبایی به خود می گیرد.

خدمات مختلف شستشوی نما با طناب

 • شستشوی نما با طناب
 • نماشویی با سند بلاست
 • استفاده از دستگاه سند بلاست سه فاز برای نماشویی
 • نماشویی ساختمان با سیلیس و پولیش
 • شستشوی نمای ساختمان با واتر جت
 • نماشویی ساختمان با مواد نانو و مناسب
 • استفاده از جدیدترین دستگاه های شستشوی نمای ساختمان
 • ارائه مشاوره رایگان برای نماشویی ساختمان با بررسی توسط افراد متخصص

دلیل نماشویی ساختمان چیست ؟

نمای ساختمان ها به دلیل نقش بسیار مهمی که در جلوه و زیبایی ساختمان دارند می بایست بیشتر در نظر گرفته شود. اگر برای مدت زمان طولانی بدون مراقبت نشوند، ممکن است منجر به آسیب دائمی بر سطوح نمای شاختمان شود. چراکه آلودگی های موجود در سطح نما همانند گرد و غبار و بارش باران های اسیدی موجب نفوذ جرم به خورد سنگ می شود و دیگر از بین نمی رود.

علاوه بر از بین نرفتن بعضی از جرم ها، در بعضی از نماهای شیشه ای یا کامپوزیتی، سطح نمای ساختمان بسیار مستعد خط و خش می شود و در عین حال، می تواند گرد و غبار زیادی را به خود جذب کند و سطوح کدر و ضبر شود. در این صورت تمیز کردن آن دشوار تر شده و قیمت نماشویی ساختمان بیشتر تر می شود.

دلیل اصلی نماشویی حفظ زیبایی و جلای ساختمان است به شرط این که این نماشویی با توجه به متریال ساختمان صورت بگیرد. از انجایی که باران های اسیدی، آلاینده‌ها و جرم‌ها نه تنها زیبایی بلکه استحکام نمای ساختمان را تحت تاثیر قرارمیدهد. از بین بردن این آلاینده‌ها به حفظ نمای ساختمان کمک میکند.  بنابراین  در درجه دوم هدف از نماشویی ساختمان حفظ استحکام و مراقبت از نمای ساختمان است.

نماشویی پارسه برتر

نماشویی پارسه برتر یکی از شرکت‌های ارائه دهنده نماشویی ساختمان در تهران است. که با هدف جلب رضایت مشتریان و اجرای کار با بالا ترین کیفیت کار خود را آغاز کرده است.  همان طور که می دانید نماشویی ساختمان یک کار کاملاً تخصصی است و نیاز به توجه دارد.  نماشویی یک نوع خدمات نماشویی و شست و شوی ساده نیست. ایمنی کارگران و رهگذران نیز مطرح است. گاهی استفاده از مواد شیمیایی اشتباه میتواند سبب خرابی یا لک کند از این رو حتما قبل از اجرای شستشوی نمای ساختمان  به دنبال یک تیم متخصص و حرفه ای باشید. شرکت نماشویی ساختمان پارسه برتر با اجرای کیفیت بالای پروژه ها و قیمت بسیار مناسب توانسته رضایت درصد قابل توجهی از مشتریان خود را به دست بیاورد.

شستشوی نما با استفاده از تجهیزات جدید

خدمات نماشویی از سخت ترین کارهای نظافتی به شمار میرود که در دنیا به عنوان یک شغل پرخطر و حادثه آفرین شناخته شده است.
به همین ترتیب برای اینکه تمام نقاط نمای ساختمان به خوبی تمیز و ترمیم شود، به نیروی انسانی با تجربه و تعلیم دیده نیاز است.
به علاوه هر کاری  نیازمند یک سری لوازم و ابزار است که کار نماشویی نیز از ابزار خاص خود بهره میبرد.
دسترسی به نمای ساختمان ها با استفاده از تجهیزات مخصوص انجام می گیرد
مراکز ارائه دهنده خدمات ساختمانی با استفاده از لوازم کار متناسب با نوع ساختمان، شستشوی ساختمان را انجام می دهند.
نماشویی ساختمان با جدیدترین تکنولوژی ها از مزایای بسیاری در مقایسه با روش هایی که در آن از ابزار آلات قدیمی و منسوخ استفاده می شود برخوردار است.
نماشویی ساختمان در گذشته با تجهیزات و ابزار آلات معدودی انجام می شد که در مقایسه با روش های مدرن و امروزی  به مراتب از کیفیت پایین تری بهره میبرد.
در همین راستا شرکت‌های خدمات ساختمانی در تهران با درنظر گرفتن وضعیت ساختمان و بودجه تعیین شده می‌توانند روش ایده‌آل جهت نماشویی و شستشوی نمای ساختمان را انتخاب کنند.
از مزایای نماشویی ساختمان که با تجهیزات پیشرفته ایجاد می شود کوتاه تر شدن زمان نماشویی است. به طور کلی روش های شستشوی ساختمان عبارتند از:

 • کلایمر
 • بالابر
 • داربست
 • طناب

خدمات نماشویی در تهران

امروزه مردم توجه بیشتری به ساختمانشان دارند و با آگاهی از مشکلات ناشی از عدم توجه به نمای ساختمان اقدام به شستشوی نمای ساختمان می کنند.

عدم رسیدگی به نمای ساختمان ممکن است علاوه بر ایجاد ظاهری ناخوشایند، موجب کاهش دیده افراد برای نما‌های شیشه‌ای و همچنین به از بین رفتن مصالح نمای ساختمان شود.

هر یک از مراکز ارائه دهنده خدمات شستشوی نمای ساختمان دارای افرادی با تخصص مختلف است که با کیفیت های مختلف این کار را انجام می دهند.

بنابراین شما با انتخاب درست  از مرکز خدمات ساختمانی می توانید بهترین کیفیت را در خدمات دریافت نمایید.

شرکت پارسه برتر یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده خدمات نمای ساختمان در تهران از جمله شستشوی نمای ساختمان در کشورمان است که دارای نیروهای متخصص و متبحر در این زمینه می باشد.

همچنین گروه تخصصی پارسه برتر از تجهیزات و لوازم مخصوص و مناسب بهره می برد و آماده انجام کلیه امور خدمات نماشویی در سطح تهران است.

شرکت نماشویی ساختمان

یک شرکت نماشویی مجهز می‌بایست دارای جواز کسب و همچنین قیمت های مشخص و البته دارای کادر متخصص

و همچنین از کارشناسان با تجربه حوزه خدمات بهره ببرد تا با رعایت ایمنی کار خود را به خوبی انجام دهند.

پارسه برتر امکان شستشوی نما با تجهیزات پیشرفته و مدرن را فراهم آورده است.

تجهیزاتی که توسط این شرکت بمنظور نماشویی ساخنمان مورد اسنفاده قرار می‌گیرند همگی از بهترین و با کیفیت ترین ابزار آلات هستند.

قابل ذکر است که کیفیت بالای نماشویی ساختمان توسط این شرکت باعث نشده تا تعرفه ها افزایش یابد.

بنابراین شما می توانید با دریافت خدمات از این مجموعه به راحتی  شستشوی نما را با کیفیت بالا و همچنین زمان کوتاه به انجام برسانید. با پارسه  برتر انجام نماشویی ساختمان با نمای شیشه، سنگ، کامپوزیت، اجر امکان پذیر است.

به علاوه نماشویی ساختمان با طناب و تمیز کردن نمای ساختمان با داربست و بدون داربست در سریع ترین زمان، انجام می شود.

خدمات نماشویی ساختمان

اصلی ترین و اولیه ترین هدف نما شویی ساختمان تمیز، جذاب و دل نواز نشان دادن ساختمان است. 

شستشوی نمای ساختمان یکی از رایج ترین راه ها برای حفظ پاکیزگی و زیبایی نمای ساختمان است. نماشویی ساختمان  یک روش فنی در از بین بردن جرم و کثیفی های مقاوم سطح نمای ساختمان است. استفاده از مواد و دستگاه های نماشویی برای متریال و سازه های مختلف یکسان نیست و نیاز به متخصص دارد.

نماشویی، یک مکانیزم کاملا فنی جهت از بین بردن هر گونه کثیفی و الودگی های ناشی از گرد و غبار توسط دستگاه های پیشرفته و مواد استاندارد و تایید شده، که برای پیشبرد این حوزه تعبیه و تولید شده است می باشد.

نماشویی ساختمان یکی از مهم ترین کارهایی است که می بایست در نظافت فضای بیرونی ساختمان در نظر گرفت و انجام داد.

به ظاهر بنای ساختمان جلوه و زیبایی و تمیزی می‌بخشد که به قضاوت دیگران از فضای داخل تاثیرگذار است.

شست‌وشوی کامل نمای ساختمان که به روش های مختلف انجام می‌شود

توسط افراد متخصص در این زمینه و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته صورت می‌گیرد و زیبایی فوق‌العاده ای را به ساختمان می‌بخشند.

نماشویی ساختمان اغلب در روزهای پایانی سال بمنظور خانه تکانی انجام می شود، در صورتیکه این کار به افراد ماهر سپرده شود تاثیر فوق العاده ای در زیبایی و جلوه هرچه بیشتر ساختمان خواهد داشت.

به یاد داشته باشید که خدمات شستشوی نما یک سرویس لوکس و تجملی نیست بلکه از سرویس های نظافتی ضرورتی در ساختمان به شمار میرود. گاهی خدمات نماشویی ساختمان به نفع عمر ساختمان هاست و به طول عمر آنها کمک میکند.

شرکت نماشویی ساختمان

یک شرکت نماشویی مجهز می‌بایست دارای جواز کسب و همچنین قیمت های مشخص و البته دارای کادر متخصص

و همچنین از کارشناسان با تجربه حوزه خدمات بهره ببرد تا با رعایت ایمنی کار خود را به خوبی انجام دهند.

پارسه برتر امکان شستشوی نما با تجهیزات پیشرفته و مدرن را فراهم آورده است.

تجهیزاتی که توسط این شرکت بمنظور نماشویی ساخنمان مورد اسنفاده قرار می‌گیرند همگی از بهترین و با کیفیت ترین ابزار آلات هستند.

قابل ذکر است که کیفیت بالای نماشویی ساختمان توسط این شرکت باعث نشده تا تعرفه ها افزایش یابد.

بنابراین شما می توانید با دریافت خدمات از این مجموعه به راحتی  شستشوی نما را با کیفیت بالا و همچنین زمان کوتاه به انجام برسانید. با پارسه  برتر انجام نماشویی ساختمان با نمای شیشه، سنگ، کامپوزیت، اجر امکان پذیر است.

به علاوه نماشویی ساختمان با طناب و تمیز کردن نمای ساختمان با داربست و بدون داربست در سریع ترین زمان، انجام می شود.

خدمات نماشویی ساختمان

اصلی ترین و اولیه ترین هدف نما شویی ساختمان تمیز، جذاب و دل نواز نشان دادن ساختمان است. 

شستشوی نمای ساختمان یکی از رایج ترین راه ها برای حفظ پاکیزگی و زیبایی نمای ساختمان است. نماشویی ساختمان  یک روش فنی در از بین بردن جرم و کثیفی های مقاوم سطح نمای ساختمان است. استفاده از مواد و دستگاه های نماشویی برای متریال و سازه های مختلف یکسان نیست و نیاز به متخصص دارد.

نماشویی، یک مکانیزم کاملا فنی جهت از بین بردن هر گونه کثیفی و الودگی های ناشی از گرد و غبار توسط دستگاه های پیشرفته و مواد استاندارد و تایید شده، که برای پیشبرد این حوزه تعبیه و تولید شده است می باشد.

نماشویی ساختمان یکی از مهم ترین کارهایی است که می بایست در نظافت فضای بیرونی ساختمان در نظر گرفت و انجام داد.

به ظاهر بنای ساختمان جلوه و زیبایی و تمیزی می‌بخشد که به قضاوت دیگران از فضای داخل تاثیرگذار است.

شست‌وشوی کامل نمای ساختمان که به روش های مختلف انجام می‌شود

توسط افراد متخصص در این زمینه و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته صورت می‌گیرد و زیبایی فوق‌العاده ای را به ساختمان می‌بخشند.

نماشویی ساختمان اغلب در روزهای پایانی سال بمنظور خانه تکانی انجام می شود، در صورتیکه این کار به افراد ماهر سپرده شود تاثیر فوق العاده ای در زیبایی و جلوه هرچه بیشتر ساختمان خواهد داشت.

به یاد داشته باشید که خدمات شستشوی نما یک سرویس لوکس و تجملی نیست بلکه از سرویس های نظافتی ضرورتی در ساختمان به شمار میرود. گاهی خدمات نماشویی ساختمان به نفع عمر ساختمان هاست و به طول عمر آنها کمک میکند.

سندبلاست نمای ساختمان

نماهای سنگ مرمر، گرانیت، آجر، سیمان مخصوصا اگر قدیمی باشند دارای جرم بسیار سخت هستند . در بیشتر مواقع جرم ها با  فوران آب تحت فشار کنترل شده از بین میرود، گاها به مواد شوینده و مواد شیمیایی تخصصی برای کمک به رهاسازی کثیفی و آلودگی سرسخت نیاز است.

اگر جرم و کثیفی‌ها  با روش‌های معمول از بین نروند گزینه بعدی استفاده از سندبلاست نمای ساختمان است. این روش موثر در از بین بردن آلاینده‌های  مقاوم سندبلاست نمای ساختمان است. تشخیص نوع روش برعهده فرد متخصص است.

در این روش که درواقع یک روش لایه بردای شستشوی سنگ نمای ساختمان است،  جهت لایه بردای سطح از  آب و سلیس استفاده میکنند. دستگاهی که ماده موثر نماشویی را به سطح میپاشد واترجت است. این روش یک روش لایه برداری فیزیکی است.

قیمت نماشویی در تهران

در اگر در شهر شلوغ و آلوده ای مثل تهران زندگی میکنید حتما با  نماهای دود گرفته آشنا هستید این جرم و دود به زیبایی ساختمان آسیب میرسانند و عمر مفید نمای ساختمان را کم میکنند.  با استفاده از خدمات نماشویی ساختمان در تهران  جلا و زیبایی نمای ساختمان را به ساختمان بازگردانید.

قیمت نماشویی در تهران به عوامل بسیار بستگی دارد. این که نمای شما از چه متریالی ساخته شده باشد. و این که از چه روشی و موادی برای نماشویی نمای خود استفاده میکنید. میزان جرم ساختمان نیز در قیمت نماشویی تاثیر گذار خواهد بود. بهترین راه ارزیابی قیمت نماشویی مشاوره و بازدید نماست. ولی در کل نماهای دوطبقه به علت دسترسی مشکل تر معمولا با هزینه بیشتری همراه خواهند بود.

نماشویی با استفاده از  تجهیزات پیچیده تر نیز گران تر تمام میشود. مثلا نماشویی با راپل به علت سختی کار از نماشویی با کلایمر با هزینه بیشتری همراه خواهد بود. نماشویی تهران به علت بالا بودن میزان جرم و کثیفی از نماشویی در شهرهای کوچک تر بالاتر خواهد بود. اگر از مواد در شست و شو استفاده شود هزینه مواد نیز به هزینه شستشوی سنگ نمای ساختمان اضافه میشود.

021-72059